Primăria Municipiului Petroșani: 1686 de persoane s-au vaccinat în cele trei zile ale Maratonului vaccinării- Etapa a II-a, dintre care 225 cu prima doză

observatorulnationaltv
Disclosure: This website may contain affiliate links, which means I may earn a commission if you click on the link and make a purchase. I only recommend products or services that I personally use and believe will add value to my readers. Your support is appreciated!
Astăzi, în cea de a treia zi, s-au imunizat 555 de persoane, 81 cu prima doză.
Maratonului vaccinării – Etapa a II-a a fost organizat la sala Polivalentă din Petroșani de Primăria Municipiului Petroșani, în colaborare cu DSP Hunedoara și Instituția Prefectului de Hunedoara. Vaccinarea s-a făcut cu serul Pfizer – BioNTech.
„Le mulțumesc medicilor, asistentelor, Poliției Locale, tuturor celor implicați în buna desfășurare a acestei acțiuni.”, a decarat Tiberiu Iacob-Ridzi.
Share This Article
Leave a Comment

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *