Viorica Dăncilă: Nu-mi este frică de o moţiune de cenzură

observatorulnationaltv
Disclosure: This website may contain affiliate links, which means I may earn a commission if you click on the link and make a purchase. I only recommend products or services that I personally use and believe will add value to my readers. Your support is appreciated!

Preşedintele PSD, premierul Viorica Dăncilă, a afirmat, luni, că nu îi este frică de depunerea unei moţiuni de cenzură în Parlament.
„Nu, nu-mi este frică de o moţiune de cenzură. Dacă nu îmi este frică să merg în Parlament pentru restructurare, dacă nu mi-a fost frică să fac şedinţă de guvern şi să găsesc soluţii pentru acest lucru, de ce mi-ar fi frică de o moţiune de cenzură?”, a spus Viorica Dăncilă, după şedinţa Comitetului Executiv Naţional al PSD.
Ea a adăugat că a găsit soluţii pentru a evita blocajul în privinţa şedinţelor de guvern.
„Aţi văzut că am găsit soluţii, am găsit metode pentru a ieşi din acest blocaj”, a declarat Dăncilă.

Share This Article
Leave a Comment

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *